czym nakładać podkład

Makijaż to dzisiaj podstawa, dlatego trzeba wiedzieć jak go nakładać. To, dlatego jedne kobiety wyglądają w makijażu bardzo dobrze, a inne źle. Im więcej wiemy o tym jak to robić tym lepiej się do tego zadania przygotujemy. Nie każda z pań jest od razu ekspertką w tej dziedzinie, ale można dzisiaj znaleźć wiele informacji i poradników jak to robić. W ten sposób nasza wiedza się zwiększa i mamy większe szanse na to, że możemy uzyskać super efekty. To nas cel, bo wydajemy sporo pieniędzy na różnego rodzaju kosmetyki po to żeby ten super efekty osiągnąć, a nie żeby to nie wyglądało byle jak.

Podstawą jest podkład i na tym trzeba się skupić. Jeśli podkład będzie źle położony to już nic nam nie pomoże i dobrze wyglądać nie będziemy. Tego nie chcemy, dlatego trzeba nauczyć się tego. Często kobiety po dwudziestu latach nagle dowiadują się, że przez cały czas źle nakładały podkład. Nigdy nie jest za późno na zmiany i trzeba o tym pamiętać.  Zawsze jest problem, czym ten podkład nakładać. Są różne szkoły, bo można to robić palcami, pędzelkiem czy też gąbką. Każda kobieta ma inne przyzwyczajenia, ale nie oznacza to, że robi to dobrze tak samo jak nie oznacza, że robi to źle. To już musieliby ocenić eksperci. Czasami warto jednak zmienić metodę nakładania i wtedy przekonamy się czy to jest lepsze dla nas czy nie. Przecież zawsze można wrócić do starej metody, bo nikt nam niczego nie narzuca. To my ostatecznie decydujemy, co daje nam poczucie komfortu i dzięki czemu mamy lepiej wykonany podkład i cały makijaż. Właśnie w ten sposób trzeba do tego tematu podchodzić.

Zaczynamy zabawę z podkładem

Już na początku trzeba się zmierzyć z tym, jaki rodzaj podkładu wybrać i wtedy będzie można dopasować do tego odpowiednią metodę nakładania. Można wybrać podkład w kamieniu, który bardzo często wybierają kobiety. Problem w tym, że ten pokład powoduje wysuszenie skóry, czyli nie jest zbyt bezpieczny dla nas. Można również wybrać podkład w płynie, który jest gęsty i można będzie go nakładać palcami.  Następny jest podkład mineralny, który charakteryzuje się przede wszystkim delikatnością, czyli jeśli mamy jakieś problemy ze skórą i nie chcemy ryzykować to ten podkład się nadaje.

Bardzo często kobiety, które są po różnych zabiegach dermatologicznych sięgają po ten rodzaj pokładu i są bardzo zadowolone z efektów, jakie udaje im się uzyskać. W sprzedaży znajdziemy również podkład w sztyfcie, który jest najłatwiejszy do nakładania. Można wybrać różne możliwości nakładania włącznie z bezpośrednim rozcieraniem go na twarzy.  Jest komfortowy w użyciu, dlatego warto się nad nim zastanowić. Z tym, że do skóry suchej czy wrażliwej takie rozwiązanie się nie nadaje i wtedy lepiej nie ryzykować, bo można sobie tylko zaszkodzić. My chcemy sobie pomóc, dlatego trzeba sprawdzać bardzo dokładnie przeznaczenie podkładu, bo w ten sposób dobierzemy sobie taki, który będzie najbardziej się do naszej cery nadawał. Nie eksperymentujemy i nic nie kombinujemy, bo jeśli zaszkodzimy cerze to naprawa tego będzie trwała bardzo długo i będzie kosztowna.

Nakładamy podkład na twarz

W większości kobiety wybierają do aplikacji palcem, co jest szybkie skuteczne. Można w ten sposób oszczędzić bardzo dużo czasu.  Trzeba tylko pamiętać żeby po wykonaniu aplikacji umyć bardzo dobrze ręce, bo taki podkład będzie dla nas szkodliwy, jeśli dostanie się do jedzenia czy picia. Można również wybrać sobie gąbeczkę, która daje nam naturalny efekt, czyli będziemy zadowolone z tego, co uda nam się wykonać. Każda kobieta sobie z tym poradzi, bo trzeba się tylko do tej metody przyzwyczaić. Jeśli nie chcemy wybiera gąbki to zawsze można wybrać pędzel.  Jest łatwy w obsłudze i można dzięki niemu uzyskać bardzo dobre efekty. Trzeba tylko przejrzeć wszystkie dostępne modele pędzili i wtedy wybierzemy sobie taki, który dobrze leży w ręce i do tego daje nam najlepsze możliwe efekty. Testujemy różne rozwiązania, bo w ten sposób można będzie wybrać to, czym nakładać podkład i co jest dla nas najlepsze. Na pewno komfort używania czy efekty końcowe są dla nas najważniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here